Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ehitusettevõtjate Liit viskas Remeti välja

20. mai 2004, 11:56

Eesti Ehitusettevõtjate Liit (EEEL) viskas oma liikmete nimekirjast välja ASi Remet.

'Kes liikmetele esitatavatele nõudmistele ei vasta, need ehitusettevõtjad oleme oma liikmete hulgast välja arvanud,' teatas EEELi tegevdirektor Tarmo Lige. 'Ehitusettevõtja maine kujuneb võrdväärselt nii tellijate kui koostööparnerite-alltöövõtjatega suhtlemisest.'

Viimase aasta jooksul on erinevatel põhjustel välja arvatud 14 liiget. 'Teiste väljaarvatute hulgas oli tuntumatest ka AS Remet, kes pikemat aega tegutseb ehitusturul ebaeetiliselt, kahjustades Ehitusettevõtjate Liidu ja ehitusettevõtluse mainet tervikuna,' teatas liit.

Tänaseks kuulub Ehitusettevõtjate Liitu 88 liiget. Liikmete hulka kuulub esinduslikum osa ehitusettevõtjatest, kellel on ehitusturul tegutsedes kogemused ja usaldusväärsus.

Lahendusena potentsiaalstele tellijatele soovitab Ehitusettvõtjate Liit vaadata kodulehelt <#kodulehelt=http://www.eeel.ee> rubriigi ?Kvalifitseeritud ettevõtjad? alt kvalifitseerimiskomisjoni poolt tunnustatud ehitusettevõtjaid. Nende kogemused ja usaldusväärsus on lisaks heale mainele tagatud ka finantsnäitajatega.

Ehitusettevõtjate Liit on jätkuvalt seisukohal, et ehitussektoris on tegutsemise aluseks seadusandlikud aktid, ehitusnormid ja lepingud. Juhuslikkus ja määramatus ei ole ehitusprotsessis osalevatele isikutele võimalik, kui tellija sellist võimalust ise ei loo.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing