Hansapank avas noortele uue veebilehe

24. mai 2004, 14:57

Alates 20. maist on aadressil www.knapasnah.net avatud Hansapanga veebileht noortele mõeldud pangateenuste ja soodustuste kohta.

Uus leht erineb oma disainilt ja ülesehituselt panga teistest veebilehtedest, pannes rõhku noortepärasele ja lustlikule stiilile, teatas pank.
Tutvustatakse nii igapäevaselt vajalikke pangateenuseid, kui ka pensioni II sammast ja õpingute finantseerimise võimalusi.

Veebilehelt saab infot ka Hansapangast õppelaenu või pensioni II samba võtnud noortele sel suvel kehtivate soodustuste kohta, mille hulgas on sooduspakkumisi nii raamatutele, keeleõppele, sporditarvetele, fotokaupadele kui ka lennu- ja rongisõidule.

Hansapank on asunud süsteemselt toetama noorte arengut ja haridust, makstes stipendiume edukatele noortele ja toetades kõrgkoole. Sponsorluskonkursi 'Paneme tähed särama!' raames aitame ellu viia lastele ja noortele suunatud projekte, mis on suunatud lastele ja noortele paremate arenemisvõimaluste loomiseks ning on seotud hariduse, tervise või vaba aja sisustamisega.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing