Balti Kindlustusmaakler muudab oma nime Hansa Kindlustusmaakleriks

26. mai 2004, 12:07

Alates 1. juunist hakkab Hansapanga tütarettevõte Balti Kindlustusmaakler tegutsema uue nime - Hansa Kindlustusmaakler - all, teatas ettevõte.

Muudatus puudutab kaubamärki, ettevõtte ärinimeks jääb endiselt Balti Kindlustusmaakleri OÜ.

Hansa Kindlustusmaakleri juhataja Kaido Tõnissoni sõnul on kaubamärgi vahetamise eesmärk muuta Hansapanga Grupi ettevõtete teenused klientide jaoks ühtseks ja selgelt eristatavaks. 'Usume, et meie olemasolevate ja uute klientide jaoks on selgem ja mugavam, kui finantseerija ja kindlustaja on sama nimega, kuna seni jäi Balti Kindlustusmaakleri seos Hansapangaga klientidele sageli arusaamatuks,' ütles Tõnisson.

Tema sõnul ei too kaubamärgi muutmine kaasa mingeid muudatusi ettevõtte klientide jaoks. 'Kõik Balti Kindlustusmaakleri vahendusel sõlmitud kindlustuslepingud jäävad olemasoleval kujul kehtima. Samuti jäävad kehtima kõik koostöölepingud kindlustusseltsidega ning teiste partneritega,' rõhutas ta.

Balti Kindlustusmaakler tegutseb alates 1998. aastast ning on juhtiv kindlustusvahendaja Eestis. Ettevõtte peamine tegevusvaldkond on erinevat liiki kindlustuslepingute vahendamine klientidele ja riskianalüüside tegemine.

2003. aastal vahendas Hansa Kindlustusmaakler kindlustuspreemiaid 332 miljoni krooni ulatuses, omades sellega ligi 55% turuosa kindlustusmaaklerite seas.

Tänavu III kvartalis toimub kaubamärgi ja ärinime muutmine Hansa Kindlustusmaakleriks ka Lätis ja Leedus tegutsevate ettevõtete puhul.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing