PM: Mobiilifirmad on võtnud sihikule pensionärid

04. juuni 2004, 07:58

Mobiilioperaatorid on asunud laste kõrval võitlusesse ka pensionäride pärast ? eile tuli kuumaksuta soodsa kõnehinnaga pensionäripaketiga välja Radiolinja.

Eesti elanikkonnast on mobiiltelefon täna ligi 81 protsendil inimestest ? kui 20?45aastaste hulgas on pea kõigil inimestel juba mobiil, siis üle 60aastastest inimestest on mobiiltelefon vaid igal viiendal, kirjutab Postimees.

Arvestades, et üle 60aastaseid inimesi on kokku 300 000, siis on paremate kasvuvõimaluste ammendudes ka pensionärid mobiilifirmadele atraktiivseks sihtrühmaks.

«Mitmetel minu tuttavatel pensionäridel on mobiil olemas, kuid enamikul siiski mitte,» rääkis pensionäride ühenduse juht Sven Pärn. «Hea, kui lõpuks hakkavad ettevõtted ka pensionäride peale mõtlema.»

«Pensionärid pole juba ammu Elioni kõrge kuutasuga rahul, mistõttu Radiolinja pakkumine võib veelgi suurendada lauatelefonist loobumist,» märkis Pärn.

Radiolinja üle 60aastastele mõeldud seenioripaketis kuutasu ei ole ning kõneminutihind kõigile mobiilidele ja lauatelefonidele maksab 2,5 krooni. Lisaks pakutakse pensionäridele 590 krooniga mobiiltelefoni Nokia 1100.

«Pensionärid on head kliendid ? nad on lojaalsed ning maksavad arveid korralikult,» rääkis Radiolinja Eesti juhatuse liige Andrus Hiiepuu. «Arvestades, et eakamad räägivad keskmiselt mobiiliga 40?50 minutit kuus, oleks paljudele mobiil lauatelefonist kasulikum.»

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing