Hansapank muudab Hanza.netti ja paneb kinni postkasti teenuse

07. juuni 2004, 13:38

Hansapank muudab internetipanka hanza.net, tehes selle kasutamine senisest lihtsamaks ja turvalisemaks, teatas pank.

'Hanza.net on praegusel kujul olnud klientide kasutuses juba kaks aastat ning selle aja jooksul oleme saanud palju ettepanekuid, kuidas oleks interneti-panga kasutamine veel mugavam ja lihtsam. Lisaks viisime läbi ka selleteemalisi kliendiuuringuid,' rääkis Hansapanga Grupi e-panganduse valdkonnajuht Olari Ilison.

Planeeritavad muudatused puudutavad peamiselt hanza.neti kujundust ja töökiirust. Lihtsama ilme saab hanza.neti avaleht, samuti arvestasime sellega, et klientidel oleks enimkasutatavaid teenuseid - näiteks e-arveid - kergem leida. Hanza.neti töökiiruse tõstmiseks vähendatakse piltide arvu, selle mõju hakkab tunda olema just aeglasema interneti-ühenduse kasutajate puhul.
Ühe olulisema muudatusena on edaspidi vaja pärast makse sisestamist see ka kinnitada, sisestades parooli oma paroolikaardilt. Ilisoni sõnul annab uuendus klientidele võimaluse enne makse tegemist veelkord sisestatud andmed üle kontrollida ning tõstab interneti-panga kasutamise turvalisust. 'Peale panga poolt astutavate sammude tuleb oma arvutikasutuse turvalisuse tõstmiseks mõistagi palju ära teha klientidel endil, kasutades vajalikke viirusetõrjeprogramme, tulemüüre ja muud,' märkis ta.

Väikese kasutajaskonna tõttu suletakse 17.juunil hanza.neti postkasti teenus. Selle kasutajad said vastava info juba märtsis koos soovitusega vajalikud e-kirjad säilitamiseks edasi saata. Hanza.neti postkasti kasutas aktiivselt vaid ligi 0,4% hanza.neti klientidest.

Mai lõpu seisuga on hanza.netil Eestis 535 480 kasutajat.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing