Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

PM: EMT teeb soodustusi suurklientide peredele

17. juuni 2004, 08:07

EMT on sihikule võtnud suurklientide töötajate perekonnad, kellele tehtud sooduspakkumistega loodetakse konkurentidelt ära meelitada tulusaid erakliente.

Mobiiliomanike arvu kasvatamise võimaluste ammendudes püüavad mobiilioperaatorid erinevate eripakkumistega kasvatada oma turgu konkurentide arvel. Ligi poole miljoni kliendiga EMT on välja tulnud suuremate firmaklientide töötajatele mõeldud «töötajate perepaketiga», kus tööandja kaudu EMT mobiilinumbri omanikule pakutakse võimalust vormistada kuni kolmele pereliikmele mobiilinumbrid, millelt saab helistada senisest soodsamate kõnehindadega, kirjutab Postimees.

Näiteks EMT võrgus on kõneminuti hind 1,95 krooni ning Elioni lauatelefonidele 2,30, mis on võrreldes konkureerivate hinnapakettidega märksa soodsamad.

EMT antud teenust avalikult ei reklaami ning konkurendid olid sellest kuuldes üllatunud. «See on meie selge strateegiline suund ? tahame rohkem siduda pereliikmeid,» kommenteeris EMT juhatuse esimees Valdo Kalm. «Eks meil ole uudiseid veel tulemas.»

EMT konkurendi Tele2 Eesti juhatuse esimehe Üllar Jaaksoo sõnul üritab EMT sellise konkreetsele sihtrühmale suunatud pakkumisega võita juurde head palka teenivaid, materiaalselt kindlustatud kliente, kes tõenäoliselt räägivad ka mobiiliga rohkem.

«See on Kalmult kaval taktika ? tulistada snaipritega vaikselt ilma erilise meediakärata kindlaid sihtrühmi,» kommenteeris Jaaksoo. «Uurime nende armee suuruse välja ehk kui palju snaipreid väljas on, ning vastavalt sellele kas siis asume kaitsele või vasturünnakule.»

Jaaksoo sõnul püüab Tele2 olla endiselt hinnaliider, mistõttu reageeritakse kohe, kui on märgata klientide äravoolu. «Saan iga päev vastavaid raporteid ning seni seda ohtu pole olnud,» tõdes Jaaksoo.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing