Ainult unistamiseks

Lennart Beat 18. juuni 2004, 00:00

Ansambli plaadifirmas on uued ning huvitavad ajad. Emafirma Time Warner müüs muusikaäri ühe gigandi Warner Bros. aktsiad teise suurfirma Universal endistele juhtidele. 1000 töötajat on juba lahti lastud ja peaaegu pooled 170st lepingulisest artistist ei või oma saatuses väga kindlad olla.

Jätkuva karjääri tagab juhtide kirg oma hoolealuste vastu. Caroline, Andrea, Sharon ja Jim kui lähiajaloo kõige popim perebänd võivad olla sama mureta kui nende muusika. Ameerika juhtivate produtsentide tippu toodud ansambel on esimest korda palganud eurooplasest helimehe.

Olle Romo oli kunagi väga lähedane Eurythmicsile ning tal on trummari taust, millest aja möödudes programmeerija oma saanud on. Kui Corrid alustasid, siis oli just iiri päritolust tingitud folktaust bändi unikaalseks müügiargumendiks. Midagi sellest on veel säilitatud, kuid seda rohkem kauaaegseid fänne meeles pidades. Uuele põlvkonnale serveeritakse neid kui kõige magusamat ja kergemeelsemat popühendust. Mida plaat edasi, seda päikeselisemaks nende maailm läheb. Paar tundi ilma armastatuta on ju piisavalt traagiline. The Corrsi albumid on nii süüdimatult veatud, et sama hästi võiks Carmen Kassi süüdistada vistrike puudumises. Nii kerge muusika ununeb väga ruttu ja meie lühikesel suvel ei jõua te sellest kindlasti tüdineda.

Aasta esimene väike ansambel, mis saab vähemalt 2004. lõpuni suurimaks.

- www.thecorrswebsite.com

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:25
Otsi:

Ava täpsem otsing