Esmaspäev 20. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Toomas Lepp lahkub Kanal 2 uudiste peaprodutsendi kohalt

06. juuli 2004, 12:04

Toomas Lepp lahkub Kanal 2 uudiste peaprodutsendi kohalt, Uute Uudiste peaprodutsendi kohale Kanal 2 hetkel uut inimest otsima ei asu.

Kanal 2 peadirektori Urmas Oru teatel ei tähenda Toomas Lepa lahkumine uudiste juhi kohalt seose kadumist telekanaliga. 'Kolme aastaga on Toomas Lepp üles ehitanud toimiva ja tugeva uudistesaate, sellise inimese energiast ja oskustest oleks patt päriselt loobuda,' märkis Oru.

Uudistesaate käivitamise kõrval kuulub Toomas Lepa edukate projektide hulka Kanal 2-s valimissaade 'Öö valitutega'. 'Just selline - mitmekülgne, meelelahutuslik ja informatiivne - saab olema ka uus projekt, mida Lepp Kanal 2-e jaoks ette valmistama asub,' andis Oru vihje Toomas Lepa ühest uuest projektist.

Kanal 2st lahkuva Toomas Lepa sõnul on lahkumine seotud ühe etapi läbimisega ning uute väljakutsetega telesaadete tootmisel. 'Uutel Uudistel on välja kujunenud kindel töörütm ja tugev meeskond ning minu jaoks tundub olevat parim hetk uusi projekte alustada,' kommenteeris Lepp.

Kanal 2 peadirektori Urmas Oru sõnul ei too uudiste peaprodutsendi lahkumine televaataja jaoks endaga kaasa mingeid silmnähtavaid muutusi. 'Uued Uudised lähevad ka täna, homme ja ülehomme õhtul kell 20 eetrisse, nagu tavaliselt,' lausus Oru. Uudistetoimetuse tööd juhivad kordamööda päevatoimetajad Erki Berends ja Madis Mõttus.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing