Kolmapäev 22. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

EASi Rohelise Võtme diplomi saab Tähetorni hotell

08. juuli 2004, 11:40

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) annab seekordsed Rohelise Võtme diplomid üle Tähetorni hotellile, kes on uus programmiga liituja.

Eelnevatel aastatel on Rohelist Võtit juba omanud hotellidele Meriton Grand Hotell Tallinn ning Susi.

Tähetorni hotelli juhi Jüri Veldemaa kinnitusel on säästev majanduslik tegevus hotelli algusaegadest igapäevane toiming. 'Kuna paikneme Nõmme linnaosas, mis on kuulutatud roheliseks vööndiks, siis on loomulik, et Tähetorni hotell kannab endas rohelist mõttelaadi ning seda näevad-tunnevad ka hotellis peatuvad külastajad,' lisas Veldemaa.

Meriton Grand Hotell Tallinn saab Rohelise Võtme juba teist korda. Susi hotellile on käesolev aasta juba kolmas kord Rohelise Võtme diplom saada.

Lähitulevikus toimuvad Rohelise Võtme ülevaatused mitmes juba Rohelise Võtme märgist omavas hotellis, nende seas Reval Hotelligruppi kuuluvates hotellides ja Ammende Villas Pärnus.

Kokku on Eestis 14 Rohelise Võtme keskkonnamärgist omavat hotelli.

Rohelise Võtme ehk Green Key projekt on 2001. aastal alguse saanud Eesti ja Taani koostööprojekt Eesti majutusettevõtetes kvaliteetse, keskkonnasõbraliku tegutsemise ja säästava majandamise põhimõtete propageerimiseks.

Projekti toetajad on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Keskkonnaministeerium, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit, EAS Turismiagentuur ja Eesti Ökoturismi Ühendus.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing