Ülevaade tänastest ajalehtedest

15. juuli 2004, 09:15

Eesti Päevaleht:

Õppelaenusumma võib sellel aastal 500 krooni võrra tõusta ja turule võib tulla ka uusi laenupakkujaid.

Viisaprobleemide tõttu jääb Eestisse tulemata sadu tuhandeid Vene turiste.

Eestis 6 esinduskontorit omava Balti Investeeringute Grupi (BIG) juhatuse esimehe Targo Rausi sõnul tingis Ida-Virumaale laienemise asjaolu, et see piirkond on finantsteenustega veidi tagasihoidlikumalt kaetud, kuigi väiksemaid ja eraisikutele suunatud laenutooteid arvestades on kasvupotentsiaal suur.

Inimesed kurdavad Tallinna autoregistrikeskuse viletsa teeninduse üle.

Postimees:

Tallinna linnavolikogu liige Irina Didenko ja tema mõttekaaslased soovivad kinkida pealinnale legendaarse seikleja parun von Münchhauseni purskkaev-kuju, mis võiks leida koha vanalinnas.

Tallinna Sadama tasude tõstmine sunniks laevafirmasid paratamatult kergitama ka laevapiletite hindu, sest sadama- ja reisijatasud mängivad neis suurt rolli.

Kohustusliku pensionikindlustuse turul algas kauaoodatud ühinemine, kui väikesemahuliste pensionifondide haldurid LHV ja Seesam otsustasid kulude kärpimiseks ja usalduse suurendamiseks jõud ühendada.

Pärnu Postimees:

Eile keskpäeval sõlmis OÜ Paikuse Jäätmekäitluskeskuse juhataja Teet Kurs lepingu Pärnumaa uue prügila ehitamiseks ehitusfirmaga FKSM, lepingu maht on 106,6 miljonit krooni ja ehitaja partneriks Soome firma YIT.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing