Saaremaa Golfi tegevjuhiks saab Aivar Aru

19. juuli 2004, 09:39

Kuressaare golfiväljaku rajamisega tegeleva Saaremaa Golfi ASi uueks juhatuse liikmeks saab senine Läätsa Kalatööstuse tegevdirektor Aivar Aru.

?Saaremaa Golfi ASi nõukogu hinnangul oli Aivar Aru 11 kandidaadist parim ning sellepärast sellise otsuse langetasimegi,? lausus Saaremaa Golfi ASi nõukogu esimees Urmas Sepp. Tema sõnul on lepinguläbirääkimised saarlase Aivar Aruga peetud ning leping sõlmitud, kirjutas Meie Maa.

Golfifirma vastse tegevjuhi ülesandeks saab golfiväljaku arendusprojekti juhtimine, finantseerimise leidmine ja väljaku käivitamine. ?Golfiprojekti käivitamisel on suur töö juba ära tehtud ja see on hea vundament, millelt ma saan oma tööd alustada,? lausus Aivar Aru. Tema sõnul on veel vara rääkida esimestest sammudest uuel ametikohal. ?Kõigepealt tuleb sisse elada,? lisas Aru.

Urmas Sepa sõnul vastas golfifirma tegevjuhi leidmiseks korraldatud konkursil osalenud 11 kandideerijast esitatud tingimustele viis, kuna paljudele sai saatuslikuks kehv soome keele oskus. Enamik kandideerijatest olid saarlased või Saaremaaga seotud inimesed. Mandrilt kandideeris kaks inimest.

Senine golfifirma tegevjuht Eero Lapp loobus juuni lõpus ametist, sest ei saavutanud golfifirma nõukoguga lepingutingimuste osas kokkulepet.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing