Laupäev 10. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Sakala: Viljandi K-Arvutisalong sai fotoäri õiguse tagasi

05. august 2004, 08:58

K-Arvutisalong ja kauplusekett Selver saavutasid eile kokkuleppe, mille tulemusena tohib arvutifirma jätkata Viljandis fotoäri.

«Nad võivad sisuliselt juba tänasest taas fotosid vastu võtma hakata,» ütles aktsiaseltsi A-Selver juhataja Ain Taube Sakalale. «Tegime sellise otsuse, sest me ei pea õigeks takistada vaba konkurentsi ja piirata kliendi valikuvabadust.»

Aktsiaseltsi K-Arvutisalong juhataja Peeter Kargu ütles, et tal on Selveri otsuse üle hea meel. «Homsest (tänasest ? toim.) hakkame taas tavalise korra järgi fotosid vastu võtma.»

K-Arvutisalongi vastas fotoäri pidava Maksifoto juhataja Mati Roosalu ütles, et ta aktsepteerib Selveri otsust ja selle kohta protesti ei esita. «See on Selveri enda otsustada, meie ei saa neid sundida.»

Roosalu ei kavatse oma Selveris asuvat poodi kinni panna, vaid tegeleb juba praegu sellega, et vastukäiguna Selveris Macintosh-tüüpi arvuteid müüma hakata.

«Digifotograafid tahavad korralikke arvuteid saada ja mujal Eestis oleme neid juba pakkuma hakanud,» rääkis Maksifoto juhataja. «Nüüd peame meie Selveri poole pöörduma ja küsima, kas võime arvutikaupa müüma hakata.»

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing