Ralli- ja rattasportlik nädalalõpp

ÄP 06. august 2004, 00:00

Nädalavahetus pakub sportlikku kaasaelamist nii neile, kelle treeningpäevikusse on löödud tempel ?Tugitoolisportlane?, kui ka nende jaoks, kes viitsivad end diivanilt püsti ajada ja raja äärde minna. Kahtlemata on peamiseks huvimagnetiks ralli, mida sõidetakse Soomes tuhandete järvede vahel.

Arvestatav kogus kaasmaalasi on telgid kokku pakkinud, võtnud kaasa konservid ja natukene rüübet ning läinud kaskede alla vaatama, mismoodi mehed roolis end kurvilistel kruusateedel tunnevad. Mahajääjatel on muidugi võimalus neile helistada ja nii asjade käiguga kursis olla, lihtsam on end kruttida suuremate kohalike raadiokanalite sagedustele, sest need annavad kindlasti piisavalt teavet. Lisaks on info ammutamisel abiks kaasaegne virtuaalsõber internet.

Olulisemad paigad leiab aadressidelt www.wrc.com ja www.rallylive.com . Arvestades nende huviliste hulka, kes eelpool mainitud lehti ründavad, tasub kindlasti varuda kannatust. Samas pakub abi ka televisioon: ETV on viimasel ajal üritanud pakkuda operatiivinfot oma teksti-TVs, lisaks on põhjalik ja otsepildiga programm ralli kohta ka soomlaste YLE-l. Viimasega saavad arvestada muidugi ainult need, kes leviulatuses. Rallikokkuvõtte saab kätte Kanal 2st pühapäevaõhtuses saates. Aknaid, mille kaudu Neste rallit kiigata, jätkub.

Samal ajal võisteldakse Otepääl jalgratturite EM-maantesõidu klassis U-23. Kindlasti heatasemeline võistlus, millel osalejad kuuluvad tulevikus maailma jalgrattaeliidi tippu. Arvestades, et eestlased on ikka head pedaalijad olnud, on kindlasti põhjust minna omadele kaasa elama. Ring ei ole teab mis pikk ning vaatamiseks häid paiku peaks jätkuma. Ajakava leiad spordi alalõigust.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:26
Otsi:

Ava täpsem otsing