Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ülevaade tänastest ajalehtedest

26. august 2004, 08:24

Eesti Päevaleht:

Selle aasta viljapõllud tõotavad eelmise ikalduse aasta järel ilusat saaki, kuid koristamine on jäänud hilja peale ning põllumehed muretsevad, kas saagi kätte saavad.

Ehkki 7. septembril tõuseb Tallinna lennuväljalt õhku esimene otse Brüsselisse siirduv lennuk, jätab avatav liin ?Euroopa pealinna? eesti kogukonna sobimatute kellaaegade tõttu külmaks.

Tallinna abilinnapea Toomas Vitsuti ja tema venna firmaga Majanduskaitse Büroo seotud inimese väitel osales ettevõte kaks aastat tagasi pankrotistunud Hansainterjööri varadest tühjakspumpamises.

Eesti Päevalehe andmetel kavatseb majandusminister Meelis Atonen täna pärast valitsuskabineti istungit teatavaks teha, et ei nõustu mingil juhul Tallinna Sadama ja Saaremaa Laevakompanii (SLK) ühisfirma loomisega saarte liinide teenindamiseks, sest see on sellisel kujul riigile kahjulik.

Postimees:

Eesti piirivalve vaevleb viimase kümnendi suurimas personalikriisis ? tume tulevik ja väike palk sunnib järjest enam ohvitsere ja spetsialiste lahkuma, vahetades teenistuse näiteks kaugsõiduautojuhi ameti vastu.

Eesti Ametiühingute Keskliitu (EAKL) ehmatas tööandjate soov kaotada alampalk ja väited, et Euroopa riikides ei ole kehtestatud alampalka.

Majandusminister Meelis Atonen esitab täna valitsusele Lääne-Eesti praamiühenduse korraldamise kava, mis nurjaks riigile kahjuliku ühisfirma loomise praamikuninga Vjat?eslav Leedoga.

Põllumehed ootavad kannatamatult ministeeriumilt ilmastikust tingitud kahjude arvestamiseks loodud komisjonide töö algust, sest hävinud saagi katteks loodetakse toetust saada riigilt.

SL Õhtuleht:

Vähemalt kaheksa inimest on Tartus nakatunud soolenakkushaigusesse salmonelloosi. Tervisekaitseinspektsiooni andmeil levitas haigust hiina kiirsöögikoht Mandarin, mis on tänaseks suletud.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing