Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Aastavahetus on käes

Urmas Vaino 27. august 2004, 00:00

Mida aasta edasi, seda varem kipun ma aastavahetuspeo ajal kotile. Parastajad võivad näidata nüüd näpuga ja hüüda, et vana, aga asi pole vist selles. Lihtsalt ei ole nagu mingisugust vahet ? uus aastanumber, palju kisa ja vähe villa. Pidu pimedas tundub öö kulgedes seda topakam, et aastas on palju olulisemaid ?vahetumishetki?.

Üks selline on kohe käes. Nende jaoks, kellel pole karja ja suuremat põllumaad või aastast aruandlusperioodi aktsionäride ees, on vist kõige muutusterohkem hetk aastas hoopis esimene september. Uue kooliaasta algus.

Suur osa kolleegidest saabub juba teisel koolipäeval punaste silmadega ja hoopis varem kui mõned päevad tagasi. Keskpäeval võetakse rohkem isiklikke kõnesid, et uurida, kas kasvu- ja murde-iga on oma vajalikud vitamiinid ikka saanud ja kuidas füüsika töö läks.

Kinosaalid ja basseinid on päeva esimeses pooles jälle kasutamiskõlblikud ja koolimajadest mööduja peab olema valvel, et vahetunnis kullimängu käigus kihutav mürsik jalust ei niidaks. Mõnus. Ärge kingitusi unustage!

Head aastalõppu ja parema uue algust!

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:44
Otsi:

Ava täpsem otsing