Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

?okiterapeut Rammstein tagasi Tallinnas!

Christel Karits 27. august 2004, 00:00

Saksa industriaalroki lipulaeva Rammsteini uus turnee üllatab eelmisest veelgi võimsama show?ga. Kontserdi põhielementideks on rammsteinlikud valgusefektid koos pürotehnilise tulemölluga, sinna juurde räiged (nahk)kostüümid, intrigeeriv lava-show ning jõuline muusika. Publikut on plaanis maksimaalselt üllatada ja provotseerida.

Saku Suurhallis toimuval raputav-võimsal kontserdil kõlavad nii ?Mutter?, ?Sonne?, ?Ich Will?, ?Rammstein?, ?Links 2 3 4? kui ka lood uuelt albumilt ?Reise Reise? ? sealhulgas uus skandaalne singel ?Mein Teil?. Juba praegu on osa telekanaleid keeldunud näitamast kannibalistlikku ?Mein Teil?i? videot. Rammstein ise on lubanud, et uus show on mitmeid kordi ?okeerivam kui eelmine.

2001. aasta novembris andis Rammstein kontserdi täissaalile nii Tallinnas, Riias kui ka Vilniuses. Tallinna piletitest müüdi ligi veerand välja esimese päevaga.

Rammstein alustab oma Euroopa turneed 2. novembril Belgias, Tallinnasse jõutakse turnee keskpaigas. Tuur jätkub Ida-Euroopas. Tallinna kontsert on Baltimaades ainus.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:26
Otsi:

Ava täpsem otsing