EPL: Lennufirmad pakuvad taas soodsaid piletihindu

01. september 2004, 08:04

Hollandi KLM ja Prantsusmaa Air France pakuvad sooduskampaania raames atraktiivseid hindu Helsingist algavatele lendudele.

ASi Estravel asepresident Mauri Saarend märkis, et kui võrrelda lennufirmade kampaaniahindu normaalsete täishindadega, siis on praegused pakkumised 80?90 protsenti alla hinnatud, kirjutab Eesti Päevaleht.

Samas lisas ta, et kui võrrelda käesolevat KLMi ja Air France?i kampaaniapakkumist samade lennufirmade odavaimate muidu saada olevate soodushindadega, jääb erinevus sõltuvalt sihtkohast siiski 20?50 protsendi vahele.

?Estraveli kodulehel olevad hinnad on antud edasi-tagasi lendudeks ja sisaldavad juba kõiki makse,? ütles Saarend.

KLM-i ja Air France?i piletimüügi kampaania kestab 13. septembrini. Tingimuseks on, et edasi-tagasi lennud peavad toimuma enne järgmise aasta 14. märtsi. Ka ei ole võimalik soodsama hinnaga lennata jõulude ja aastavahetuse perioodil 15. detsembrist kuni 10. jaanuarini.

Lufthansa Eesti esindusest öeldi Eesti Päevalehele, et eraldi sooduskampaaniaid ettevõttel kavas teha pole. Samas muutis lennufirma just oma hinnastruktuuri, mille tulemusena lennupiletite hinnad üsna märkimisväärselt odavnesid. Ametlikult on Lufthansa uue hinnaga piletid müügil tänasest.

Mauri Saarendi teada on oktoobris seoses Stockmanni Hullude Päevade kampaaniaga tulemas ka Estonian Airi kampaaniahinnad Tallinnast nelja Euroopa sihtkohta.

?Meil on igasugu koostööplaane,? jäi Estonian Airi pressiesindaja napisõnaliseks.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing