Ülevaade tänastest ajalehtedest

02. september 2004, 08:40

Eesti Päevaleht:

Viimaste päevade vihmad on teraviljast ja kartulisaagist hävitanud juba rohkem kui kolmandiku.

Praeguste Tallinna Diagnostikakeskuse (TDK) omanike poolt läinud nädalal politseisse tehtud avaldus puudutab peale kahtlaste õigusabiteenuste ka seda, et 6. novembril 2002 ostis TDK endine juht Agu Kivilo Saurix Petroleumist 22 000 krooni eest diislikütust.

Eesti juustutootjate arvestuses teisel-kolmandal kohal olev Saaremaa Liha- ja Piimatööstus on tänu Euroopa Liidule (EL) kahekordistanud igakuist ekspordimahtu.

Majandusministeeriumist tuleb peaaegu iga nädal mitu uut plaani, kuidas korraldada 1. oktoobrist parvlaevaliiklust mandri ja saarte vahel.

Postimees:

Täna valitsuse ette jõudev piirivalve arengusuundade plaan jätab alles nende eripensionid ja lubab, et kolme aasta pärast on nende palgad võrreldes teiste riigi- ja sisekaitseasutustega konkurentsivõimelised.

Majandusminister Meelis Atonen lubas tagasi astuda, kui valitsus nõustub täna Saaremaa Laevakompanii (SLK) sooviga luua riigiga ühine praamifirma.

Eesti Energia ja energiaturu inspektsioon räägivad teineteisest mööda, leidis ettevõtte finantsdirektor Sandor Liive, kelle sõnul võib see elektrihinna tõusu edasi lükata mitmeks kuuks.

Tallinna linnapea Edgar Savisaare sõnul on lubamatu, et diagnostikakeskuse värske omanik ostis ligi seitsme miljoni krooni eest uue seadme, kuigi linn on kohe ise keskuse omanikuks asumas.

Pärnu Postimees:

Akadeemia Nord saatis oma Pärnu kolledzhisse vastuvõetud õpilastele 30. augustil teate, et Pärnus nad uksi lahti ei tee ja tudengitel on võimalus õppida Tallinnas. Aasta tagasi Pärnus avatud kolledzhis alustas akadeemia Nord andmeil õppetööd 15 tudengit, tänavu võeti lisaks veel kuus.

Sakala:

Viljandi viinatehase Liiwi Heliis toodang vähenes juulis ligi kolmandiku võrra, sest siin toodetud viin ei lähe enam Leetu.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing