Läbirääkimised praamiliikluse jätkamiseks kulgevad raskelt

06. september 2004, 14:48

Läbirääkimised Saaremaa Laevakompanii ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi vahel praamiliikluse jätkamiseks lõppesid täna tulemusteta.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kantsleri Marika Priske sõnul esitas Saaremaa Laevakompanii (SLK) täna raamlepingu Tallinna Sadama ja SLK ühisfirma moodustamiseks, mis ei erinenud oluliselt varem sadama poolt välja pakutud variandist. ?Oleksime oodanud enamat,? lausus Priske.

Järgmisel kohtumisel, mis leiab aset kolmapäeva õhtupoolikul, esitab ministeerium omapoolse nägemuse, kuidas asjaga edasi minna. Kuna ühisfirmat niikuinii 1. oktoobriks luua ei õnnestu, hakatakse siis arutama ka uue liinilepingu sõlmimist ühistranspordi seaduse alusel kaheks järgnevaks aastaks, ütles Priske. Küsimusele, kuidas see erineb minister Meelis Atoneni väljapakutud praamiliiklus kohustuslikult jätkamisest, vastas Priske, et leping sõlmitakse vastastikuse kokkuleppe alusel. Samas avaldas ta kahtlust, kas SLK sellega nõus on. ?Võimalik, et nad keelduvad sellest,? lausus ta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing