Esmaspäev 20. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

EPL: Keila-Joa suvilatealal on sõlmitud esimesed kruntide eellepingud

17. september 2004, 08:06

Kalev Real Estate Company on sõlminud esimesed eellepingud klientidega, kes soovivad soetada endale krundi Keila-Joa suvilakompleksis.

Keila valla abivallavanema Kadri Kreismani sõnul on suvilakompleksi arendaja Kalev Real Estate Company sõlminud potentsiaalsete klientidega esimesed võlaõiguslikud eellepingud. Dokumendid on jõudnud ka vallavalitsusse. Samas ei saa vallavalitsus konfidentsiaalsusnõudest tulenevalt nimetada isikuid, kellega territooriumi arendaja on eellepingud sõlminud, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kalev Real Estate Company tegevjuhi Jaanus Otsa sõnul on veel vara projekti edasisest käe-käigust rääkida.

Endisele riigi võimuladviku puhkealale koostatakse hetkel detailplaneeringut. ?Planeering on eskiisietapis. Oleme korraldanud ka ühe eskiisi arutelu,? lausus Kreisman. Järgmise sammuna tuleb detailplaneering vastu võtta ning avalikuks aruteluks välja panna. Keila-Joa puhkealale koostab detailplaneeringut OÜ ETUI Koduprojekt.

Rahandusministeerium kuulutas Harju maakonnas Keila vallas Meremõisa külas asuva Keila-Joa suvilakompleksi kahe kinnisasjana müügiks avaliku kirjaliku enampakkumise 13. veebruaril 2003. Kinnisasjade alghind oli kokku 26 miljonit krooni. Enampakkumise võitis AS Kalev Real Estate Company 52,7 miljoni kroonise ostusooviga.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing