Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Tele2 pakub mobiilikõnesid hinnaga 25 senti minut

23. september 2004, 15:19

Tele2 toob esmaspäeval turule kaks uut teenuspaketti - Ärimehe ja Riigimehe paketi, milledes minuti hinnad algavad 25 sendist, teatas ettevõte.

Asutusesisene mobiiltelefonikõne minut maksab nii Ärimehe kui Riigimehe teenuspaketis 25 senti, lisaks saavad kõik Riigimehe paketiga liitunud asutused omavahel rääkida hinnaga 25 senti minut.

Mõlemas paketis maksab kõneminut Tele2 mobiilivõrku 75 senti ning kõneminut teistesse mobiilivõrkudesse ja tavatelefonidele 1,25 krooni.

Tele2 juhatuse esimehe Üllar Jaaksoo sõnul võimaldab soodne kõneminuti hind kokku hoida sidekulusid nii avalikus kui erasektoris. ?Uued hinnad loovad hea eelduse kokkuhoiuks või vajadusel suuremaks tarbimiseks piiratud vahendite korral. Uudne on lahendus, mille kohaselt käsitleme kõiki Riigimehe paketiga liitunuid ühe asutusena ja võimaldame omavahel helistada vaid 25 sendi eest. Selle paketi kasutamine on kindlasti märk heaperemehelikust suhtumisest rahasse,? kommenteeris Jaaksoo hinnalangust. ?Kliendid eelistavad lihtsat käsitlust võimaldavaid lahendusi. Just seda uued hinnapaketid võimaldavad.?

Liitumine on nii Ärimehe kui Riigimehe paketiga tasuta, kuumaks on sõltuvalt liitumiste arvust 0-35 krooni. Muude teenuste väga soodsad hinnad on esitatud hinnakirjas, ka Tele2 kodulehel www.tele2.ee. Ärimehe paketiga saavad liituda juriidilised isikud alates 5-st liitumisest. Riigimehe paketiga saavad liituda kõik asutused ja organisatsioonid, kelle juriidiline vorm ei ole aktsiaselts, osaühing või füüsilisest isikust ettevõtja. Ärimehe ja Riigimehe paketi hinnad on esitatud ilma käibemaksuta.

Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid enam kui 25 miljonile inimesele 24 riigis. Tele2 kontsern osutab Eestis mobiiltelefoni-, telefoni- ja internetiteenuseid ning tarkvara arendust Trigger Software OÜ teostusel.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing