BCS koolitab 15 kuuga kõnekeskuse operaatoriks

24. september 2004, 08:47

BCS Koolitus õpetab 15 kuu jooksul 330 Tallinna ja Harjumaa töötut kõnekeskuste operaatoriteks, projekti kogumaksumus on 6,1 miljonit krooni.

Leping Euroopa Sotsiaalfondi tööhõiveprojekti rahastamisotsusele kirjutatakse alla täna, teatas BCS Koolitus.

?Koolitusel anname baasteadmised klienditeenindusest ning vajalikku arvuti- ja keeleõpet. Meie kursuse läbinud on valmis töötama kõnekeskuste operaatoritena, kelle kuupalgad on täna keskmiselt vahemikus 5000 ? 7000 krooni,? selgitas BCS Koolituse tegevjuht Urve Mets.

Töötutele tasuta pakutavate kursuste kogumaht on 160 tundi. Projekti vastu tunnevad huvi sellised kõnekeskust omavad ettevõtted nagu Transcom Eesti, Baltcom Eesti, Elion Ettevõtted, Ekspress Hotline jt.

BCS Koolituse 2003. aasta realiseerimise netokäive oli 26,4 miljonit krooni ning puhaskasum 1,8 miljonit krooni. Võrreldes ülemöödunud aastaga kasvas BCS Koolituse käive ligi 30 protsenti.

BCS Koolitus on Baltic Computer Systemsi tütarettevõte, mis on spetsialiseerunud arvutiõppe korraldamisele. BCS Koolituse arvutiklassid asuvad Tallinnas ja Tartus ning ettevõttes töötab täiskohaga 10 lektorit.

Euroopa Sotsiaalfond (ESF) on Euroopa Liidu struktuurifond, mille eesmärgiks on tööhõive tõstmine läbi inimressursi arendamise.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing