Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Säästukaardi uus koostööpartner on Apotheka apteegikett

01. oktoober 2004, 16:08

Alates tänasest saavad Säästukaardi omanikud kasutada Säästukaarti ka ligemale sajas Apotheka kaubamärki kandvas apteegis, teatas ETK.

Apteekides Säästukaardiga registreeritud ostudelt arvestatakse kaardiomanikule ostuboonust sarnaselt Säästukaardiga liitunud kauplustes juba aastaid kehtinud põhimõtetega.

Apotheka on suurim apteegikett, mis ühendab erinevaid apteegipidajaid üle Eesti. Apotheka apteeke iseloomustab tavapärasest laiem valik ravimeid ja apteegikaupu ning soodsamad hinnad. Apotheka kaubamärki kasutab täna ühtekokku 131 apteeki, mis asuvad Eesti kõigis suuremates linnades, aga ka väiksemates maakohtades. Säästukaardi boonusprogrammiga liitub nendest enamik, kellel on selleks olemas tehnilised võimalused. Liitunud apteegi tunneb ära Säästukaardi logost apteegi uksel ja vastavast infost.

Ostuboonust arvestatakse summalt, mis Säästukaardi omanik apteegis ise tasub. Haigekassa poolt tasutava osa eest Säästukaardi omanikule boonust ei arvestata.

Säästukaardi boonusprogrammiga liitunud, enda jaoks sobivaima asukohaga Apotheka apteegi leiab kummagi firma koduleheküljelt: www.etk.ee ja www.apotheka.ee , abi saab ka telefonilt 737 1691.

ETK arendusdirektori Mart Mere hinnangul on Apotheka apteegiketi näol tegemist väga arvestatava koostööpartneriga, kelle üle võib vaid heameelt tunda.
?Ravimid on väga paljude Eesti inimeste jaoks paraku samasugune esmatarbekaup nagu toit. Selles mõttes pakuvad nii ETK süsteemi kauplused kui ka Apotheka apteegid oma klientidele esmavajalikke kaupu. Nüüd, kus ETK poolt on välja antud juba enam kui 240 000 Säästukaarti, on kliendikaardi kasutusala laienemine nii elutähtsasse valdkonda nagu ravimid ja apteegikaubad kümnete tuhandete Säästukaardi kasutajate jaoks kahtlemata väga vajalik ja positiivne uuendus meie kliendiprogrammis.?

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing