Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

PM: Meelis Lao tunnistati kuritöös kahtlustatavaks

05. oktoober 2004, 08:36

Jõudemonstratsioon McDonald"si kiirsöögirestoranis võib ärimees Meelis Lao kohtu ette viia, sest politsei tunnistas ta ametlikult kahtlustatavaks.

Põhja ringkonnaprokurör Elle-Mai Velling kinnitas eile, et Lao on tõepoolest üle kuulatud kahtlusalusena nn McDonald?si kriminaalasjas, mis algatati septembri alguses, kui Lao koos oma saatkonnaga maailmakuulsa kiirsöögirestorani Tallinna Viru tänava filiaali sisse astus, sealt töötajad tänavale ajas ja teatas, et hamburgeriäril on kriips peal, kirjutab Postimees.

Ehkki keskpäevaks käsutas politsei Lao koos saatjatega majast välja, jäi restoran kogu päevaks suletuks.

Koos Laoga kannab Vellingu selgitusel juba nädalapäevi kuritöös kahtlustatava staatust Lääne-Virumaalt pärit Rimon Stint, kes on OÜ Tarteloni omanik. Just viimase firma volitatud esindajaks nimetas end Lao, kui ta turvafirma Feba töötajate saatel 8. septembri hommikul McDonald?si töö üheks päevaks katkestas.

OÜ Tartelonile kuulub Viru 24/Valli 2 kinnistu hoonestusõigus, mille ta sai omakorda OÜ Fixor Investilt, mis ostis maja 36aastase hoonestusõiguse Aaber Kinnisvaralt.

Väidetavalt tingis jõudemonstratsiooni asjaolu, et restoraniruumidele 2018. aastani niigi rendilepingut omav McDonald?s Eesti AS keeldus sõlmimast Tarteloniga uut rendilepingut.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing