Reformierakond alustab Tallinnas konsultatsioone Res Publica ja Rahvaliiduga

06. oktoober 2004, 11:30

Täna hommikul kogunenud Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus otsustas alustada konsultatsioone Res Publica ja Rahvaliiduga.

Juhatus arutas eilse koalitsiooninõukogu arutelu tulemusi ning Keskerakonna poolt üle antud kirja Tallinna linna 2005. aasta eelarve kohta ja otsustas alustada konsultatsioone Res Publica ja Rahvaliiduga.

'Kuna eilsel kohtumisel ei jõutud konkreetsete tulemusteni kolmeteistkümnes meie poolt esitatud eelarve positsioonis, on meil tänaseks tekkinud küsimus, kas koalitsioonipartner on kokkuleppest ja koalitsioonileppe täitmisest ka tegelikkuses huvitatud,' sõnas Reformierakonna Tallinna piirkonna juht Keit Pentus.

'Eilse koalitsiooninõukogu arutelu lõpuks andis Elmar Sepp üle ka Keskerakonna ametlikke positsioone väljendava kirja, kust ei ole kahjuks võimalik välja lugeda koalitsioonipartneri tahet eelarve prioriteetide osas kokkuleppele jõuda ja Reformierakonna seisukohtadega arvestada,' selgitas Pentus. 'Seetõttu ei pidanud ka Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus eilse koalitsiooninõukogu eelarvearutelu tulemusi rahuldavaks.'

Kuna Elmar Sepa poolt koalitsiooninõukogu arutelu lõpuks üle antud kiri tekitas hulga küsimusi, soovib Reformierakond sel nädalal nende küsimuste aruteluks kohtuda nii linnapea kui keskerakonna fraktsiooni esimehega.

'Kuna meil pärast eilset arutelu puudub aga kindlus selles osas, et Keskerakond on huvitatud konstruktiivsest lähenemisest 2005. aasta eelarvele ja et neil on olemas tahe arvestada eelarves Reformierakonna ettepanekuid, otsustas juhatus alustada konsultatsioone tuleva aasta eelarve üle ka Res Publica ja Rahvaliidu esindajatega volikogus,' ütles Pentus.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing