Kolmapäev 18. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kaubamaja juht: asi on põhimõttes, läheme Riigikohtusse

Annika Matson 13. oktoober 2004, 13:56

Tallinna Kaubamaja juht Raul Puusepp kinnitas, et vaidlus maksu- ja tolliametiga on põhimõtteline ja otsus kaevatakse edasi Riigikohtusse.

'Usun, et lähme kõrgema astme kohtuni välja, sest olen jätkuvalt seda meelt, et oleme igati korrektselt käitunud maksude tasumisel,' ütles Puusepp. Tema sõnul on tegu põhimõttelist laadi kohtuvaidlusega. 'Kogu Eesti äriavalikkus jälgib hetkel meie vaidlust maksu- ja tolliametiga, et, kas pretsedent saab loodud,' märkis Puusepp.

Ringkonnakohus rahuldas Kaubamaja kaebuse selles osas, mis puudutas intressinõude seadusevastaseks tunnistamist. ?Seda seoses Riigikohtu otsusega, mille alusel oleme intressinõuded juba niikuinii kõigil tühistanud,? kommenteeris maksu- ja tolliameti pressiesindaja Aivar Pau.

Maksu- ja tolliamet nõuab ettevõttelt töötajatele suunatud aktsiaoptsioonide maksustamist. ?Maksuamet on jätkuvalt seisukohal, et töötajatele suunatud aktsiaoptsioonide puhul on tegemist erisoodustusega, millelt tuleb tasuda erisoodustusmaksu,? ütles Pau.

Tallinna Kaubamaja on maksuotsuse tõttu kuludesse kandnud viimase aasta jooksul 4,8 miljonit krooni. Puusepa sõnul käsitleb maksuküsimus kolmeaastast perioodi, perioodi lõpp oli august 2002.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing