Paul Oberschneider kavatseb rajada restoraniketi

20. oktoober 2004, 18:02

Kinnisvaraärimees Paul Oberschneider kavatseb 2005. aasta lõpuks avada restoraniketi, esimene restoran avab uksed Lasnamäe Centrumi vastas.

Teine restoran tuleb Tallinna kesklinna, kuhu, Oberschneider veel ei avalda. Lasnamäe restorani jaoks on koht juba ostetud. 2005. aasta algul läheb lahti hoone ehitus, kirjutab Delovõje Vedomosti.

Oberschneideri sõnul soovib ta teha Läti Lido sarnase koduse restorani, kus iseteeninduse korras pakutakse eesti ja vene kööki kuuluvaid roogi. Mulgikapsast, pankooke, pelmeene, selgitab ärimees.

Pea kõige kallimate Tallinna restoranide Nevski ja Stenhusi omanik Oberschneider lubab uues restoranis laiale tarbijaskonnale sobivaid hindu. Praad ja jook hakkab maksma alla 75 krooni.

'Tahan teha kõigile taskukohase söögikoha,' ütles Oberschneider. 'Et inimesed tuleksid siia sööma peale tööd ja koos lastega.'

Laste restorani meelitamiseks plaanib Oberschneider pakkuda neile vaatemängu. Ühe ideena on tal peast läbi vilksatanud mõte rajada restorani kõrvale koduloomade farm. 'Paraku ei tea veel, kas see on võimalik, varsti kerkivad siia ümbruskonda elumajad,' räägib Oberschneider.

Uue restoraniketi kasumlikkuse suhtes Oberschneider prognoose ei tee. Restoraniäri on muutlik ja hooajaline, kuid Lasnamäel võib populaarne restoran osutuda üsna edukaks.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing