Ülevaade tänastest ajalehtedest

04. november 2004, 08:18

Eesti Päevaleht:

Riigikogu liige (Res Publica) Reet Roos saatis mõni kuu tagasi e-kirja endisele Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) reklaamijuhile Sirli Tarvele, et näha EAS-i presentatsiooni, mida käis suve hakul riigikogus Res Publicale tutvustamas EASi juht Tea Varrak. See kirjavahetus oli toodud EASi juhtide poolt ametliku lisana suve lõpul Tarve vallandamispaberite juures. Käskkirjal oli vallandamise põhjuseks märgitud usalduse kaotamine.

Eelmisel nädalal esitas lahkumisavalduse tööturuameti peadirektor Mati Ilisson. Ameti mahapanek polnud siiski vabatahtlik, vaid vältimatu samm.

Tallinna tehnikaülikooli keemiainstituudi juures on juulist saadik tegutsenud toidu- ja fermentatsioonitehnoloogia arenduskeskus (TFTAK), et ettevõtetel oleks võimalik katsetada ja välja töötada uusi tooteid.

AS Tallinna Sadam soovib järgmise aasta algusest tõsta sadamatasusid, mis võib kaasa tuua laevapiletite hinnatõusu.

Postimees:

Reformiparteiga liitumise lootused vähemalt esialgu maha matnud Res Publica nimetab jutte nende salasepitsustest Keskerakonnaga halvaks naljaks ning plaanib koostööks käe ulatada hoopis Isamaaliidule.

Nii rohelised, allergikud kui ka talunikud protestivad geneetiliselt muundatud taimede kasvatamise vastu Eestis, kompromissina nõuavad keskkonnakaitsjad sellistele põldudele kuni kolme kilomeetri laiusi turvatsoone.

Viimsi valla külade elanikud koguvad allkirju, et astuda vastu poolsaarel jätkuvale metsade maharaiumisele ja võtta need kaitse alla ning peatada sealset elukeskkonda halvendav uute eramute ehitamine.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing