Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus sõlmib koostöölepingud ettevõtjate paremaks teavitamiseks

17. november 2004, 13:46

Täna sõlmib Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ettevõtjate teavitamise tõhustamiseks kahepoolsed koostöölepingud Maksu- ja Tolliameti, Eesti Patendiraamatukogu, Väliskaubanduse Liidu ja Patendiametiga.

Koostööd tehakse Ettevõtja infovärav Aktiva raames eesmärgiga parandada ettevõtlusinfo kättesaadavust ning tõsta ettevõtjate teadlikkust. Praktikas tähendab see seda, et partnerite pressiteated, uudised, ettevõtjatele suunatud üritused, projektide, avalduste, taotluste esitamise tähtajad, ettevõtlusega seotud uuringute tulemused ja trükiste info jõuab ettevõtjateni läbi Aktiva portaali.

EASil on analoogsed lepingud juba sõlmitud Tööturuameti, Tööinspektsiooni, Maksumaksjate Liidu, Statistikaameti, Töötukassa, Tarbijakaitseameti ja Standardikeskusega.

Lepingute allkirjastamisel EASi kontoris (Liivalaia 13/15 Tallinn) osalevad EASi juhatuse esimees Tea Varrak, Maksu- ja Tolliameti peadirektor Aivar Rehe, Patendiraamatukogu direktor Harri-Koit Lahek, Väliskaubanduse Liidu juhatuse esimees Tambet Made ja Patendiameti peadirektor Matti Päts.

Aktiva on väike- ja keskmise suurusega ettevõtjale suunatud info- ja teenusteportaal, mille eesmärgiks on olla ettevõtjale teejuhiks riigiga suhtlemisel. Ettevõtja infovärav on aadressil <#www.aktiva.ee=http://www.aktiva.ee> kasutajaile avatud olnud üle kolme aasta, venekeelne Aktiva aadressil <#rus.aktiva.ee=http://rus.aktiva.ee> alates 2002. aasta veebruarist.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing