Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Viis Tallinna linnaosa said uue vanema

17. november 2004, 10:32

Tallinna Linnavalitsus nimetas kolmapäeval ametisse viis linnaosa vanemat.

Kristiine linnaosa vanemaks nimetati Remo Holsmer, Pirita linnaosa vanemaks Triinu Rajasalu, Mustamäe linnaosa vanemaks Mario Sootna, Põhja-Tallinna vanemaks Sirje Potisepp ning Lasnamäe vanemaks Oleg Rebane, teatas Raepress.

Remo Holsmer (24) on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli haldusjuhtimise erialal ning jätkab õpinguid Tartu Ülikooli avaliku halduse magistrantuuris. Holsmer on töötanud Tallinna linnakantselei, linnavolikogu kantselei, Kesklinna valitsuse ja justiitsministri nõuniku ametikohal.

Triinu Rajasalu (30) on lõpetanud Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonna avaliku halduse erialal. Rajasalu on töötanud välisministri nõuniku ning välisministeeriumi infobüroo direktori ametikohal, olnud Reformierakonna välissekretär ja avalike suhete juht.

Mario Sootna (42) on töötanud keskkonnaministri nõuniku, AS Prike müügi- ja arendusdirektori ja Rotagrupi AS müügidirektori ametikohal. Sootna on Eesti Jahimeeste Seltsi juhatuse liige, Kaitseliidu Kinnisvara Arendamise Sihtasutuse nõukogu esimees, Koolimetsa Kogu liige, Eestimaa Rahvaliidu aseesimees ning Tallinna organisatsiooni esimees. Sootna on abilus, kolme lapse isa.

Sirje Potisepp (43) on lõpetanud Tallinna Ploütehnilise Instituudi keemiateaduskonna biokeemikuna. Potisepp on töötanud alates 1995 aastast AS Remedia kommertsdirektor ametikhal ning on aastast 1999 AS Remedia juhatuse liige. Potisepp on abielus, kahe lapse ema.

Ühtlasi vabastas linnavalitsus Kristiine linnaosa vanemaks nimetatud Holsmeri abilinnapea Tatjana Muravjova nõuniku ametikohalt ning nimetas ametisse kaks uut nõunikku. Muravjova nõuniku ametikohal asub tööle Andrus Umboja ning abilinnapea Diana Ingeraineni nõuniku kohal Iiris Toots.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing