EPL: Radiolinja ja Uninet ühendavad firma ja kaubamärgi

18. november 2004, 08:01

Mobiilsideoperaatori Radiolinja ning fikssideoperaatori Uninet omanik Soome kontsern Elisa Oyj on andnud rohelise tule kahe ettevõtte ühinemiseks Eesti turul.

Suure tõenäosusega hakkab kahe firma baasil moodustuv ettevõte pakkuma teenuseid Elisa kaubamärgi all nagu Soomes, kuid võimalik on ka päris uue kaubamärgi turule toomine, kirjutab Eesti Päevaleht.

Radiolinja Eesti juhatuse liige Andrus Hiiepuu ei soovinud muutusest detailselt rääkida, kuid ütles, et omanikud ei näe vajadust jätkata Eesti turul kahe eri kaubamärgiga.

Elisa Oyj on patendiametisse esitanud taotluse kahe kaubamärgi ? Elisa ja Elisa Shopiti registreerimiseks. Viimast nime kannab Soomes Elisa teenindussalongide kett.

Hiiepuu sõnul nimetatakse ka Eestis ümber praegune ligi 30 esindusest koosnev Radiolinja müügikett, mis hakkab kandma kogu ettevõttega sama nime. Lisaks hakatakse seal pakkuma fikssideteenuseid.

?Meie eesmärgiks on luua olukord, kus praegused Radiolinja ja Unineti kliendid hakkavad suhtlema ühe kaubamärgiga, ühe ettevõttega, ühe teenuseoperaatoriga. Hakkame koostöös ühise kaubamärgi all teenuseid pakkuma,? ütles ta, lisades, et sellest saab ka firma eelis Eesti Telekomi kontserni kuuluvate EMT ja Elioni ees, mis on eraldi äriettevõtted, kuigi teevad mõningast koostööd.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing