Laupäev 10. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

PM: Tallinn annab tuleval aastal teedele topelt rohkem raha

18. november 2004, 08:08

Tallinna linnavõim tuleval aastal investeeringuteks jagada 900 miljonit krooni, millest ligi kolmandiku neelab lagunevate teede remont.

Tallinna linnavalitsuselt eile heakskiidu saanud ja peatselt linnavolikogu tuge otsima asuv viie miljardi krooni suurune linnaeelarve näeb teederemondiks ja -ehituseks ette ligi 300 miljonit krooni. Tänavuses eelarves oli samaks tarbeks kaks korda vähem raha, kirjutab Postimees.

Tänu tõhusale rahasüstile peaks algama näiteks kohati lausa ohtlikult aukliku teekattega Tartu maantee laiendamine ja uuendamine, mis võib võtta ligi 100 miljonit krooni.

Samuti on plaanis lisaks tänavu alanud Smuuli tee pikendamisele ning Kadaka puiestee ja Tondi tänava remondi lõpetamisele näiteks ulatuslik kapitaalremont Paldiski maanteel ja Sõpruse puiesteel.

Tallinna abilinnapea Peep Aaviksoo sõnul on teedeehitus ja koolide remont linna jaoks esmatähtsad valdkonnad ning Tartu maantee kordategemine jällegi üks tähtsam teetöö.

Tallinna kommunaalameti juhataja Ain Valdmann lausus, et rahanappuse tõttu sai tänavu teede kapitaalremonti teha või neile uut ülekatet panna liiga vähe ning järsult kerkivast rahastamisest on pealinna teedele märkimisväärne abi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing