Reede 20. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Pärnu haigla palatid said kaasaegsed elektripaigaldised

18. november 2004, 17:59

Schneider Electric Eesti AS lõpetas koos hulgimüüja Elektroskandiaga elektripaigaldiste tarne valmivale Pärnu haiglale, teatas ettevõte.

Esimese Eesti raviasutusena on Pärnu haigla 317 voodikohta varustatud kaasaegse valgustuse, elektrijaotusseadmete ja gaasivõtu võimalustega. Elektripaigaldiste tarne kogumaksumus oli ligi 3 miljonit krooni.

Elektrimaterjale turustava Schneider Electric Eesti müügijuht Kaupo Reedo ütles, et haigla elektriprojekt on hetkel Eestis kaasaegseim. 'Tänaseks on koostöös projekteerijate ja tohtritega üles pandud terviklik ja mugav, vajadusel laiendatav lahendus, mille kasutamine peaks olema käepärane nii arstidele kui ka patsientidele. Näiteks pistikupesad palatites on haigla tingimustes uudse konstruktsiooniga sisaldades seejuures ka turvalist lastekaitset,' selgitas Reedo.

Lisaks palatite elektrijaotusseadmetele paigaldati haiglasse ka Schneider Electric Eestilt pärinevad kaablikinnitusseadmed.

15. novembril andis ehitaja AS FKSM haigla Riigi Kinnisvara ASile üle.

Schneider Electric Eesti AS tegeleb olme-, äri ja tööstusehitiste elektriinstallatsioonimaterjalide ja -süsteemide, kommunikatsiooni-, automaatika- ja turvasüsteemide tootearenduse, tootmise, turustamise ja nõustamisega. Muuhulgas müüakse kaubamärke Merlin Gerin, Square D, Telemecanique, Lexel, Thorsman, Wibe kandvaid tooteid ja lahendusi.

Schneider Electric Eesti AS selle aasta 9 kuu realiseerimise netokäive oli 90,6 miljonit krooni. Ettevõtte ülemaailmne käive oli 13 000 jaemüügipartneri vahendusel 2003. aastal 8,8 miljardit eurot. Schneider Electric"us töötab 85 000 inimest kokku 130 riigis. Firma peakontor asub Pariisis.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing