Laupäev 21. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ülevaade tänastest ajalehtedest

23. november 2004, 08:26

Eesti Päevaleht:

Valda läbiva Toolse jõe vee valkjasrohelise värvi taga aimavad kohalikud reostust. Vallaelanikud on kirjutanud avaliku kirja keskkonnaametnikele ja ASile Aeroc, kes toodab ehitusmaterjale ning kelle prügimägi on väidetavalt jõe lähedal.

Järgmisel aastal on Eesti turule oodata mitut uut mobiilsideteenuse pakkujat, mis toob asjatundjate hinnangul kaasa ka hinnalanguse.

Postimees:

Rahvaliidu kavandatavat tulumaksusoodustust saaksid rahandusministeeriumi hinnangul kasutada ainult pooled kahe või enama lapsega pered, sest ülejäänud perede sissetulek on soodustuse saamiseks liiga madal.

Eesti mööblitööstused üritavad nurjata Soome mööblikaubamajade Sotka ja Asko müüki Kesko korporatsioonile, sest kardavad kaotada praeguseid soodsaid allhankelepinguid.

Hüvitusfondis aktsiate kauplemisega tuntuks saanud ja rahandusministeeriumi asekantslerina töötanud majandusharidusega Margus Uudam asub juhtima Eesti Energia tütarfirmat OÜ Jaotusvõrk.

Sotsiaalminister Marko Pomerants tunnistas eile Riigikogule, et kuna aidsihaigete ravi läheb tulevikus tunduvalt kallimaks, tuleks kaaluda tulumaksu edasisest alandamisest loobumist, sest raha peab jätkuma ka ennetustööks.

SL Õhtuleht:

Automüügiga tegelevalt ja Moskvasse vormelirada kavandavalt ärimehelt Urmas Põllult varastati Hispaanias Marbella külje all eksklusiivlinnakeses Puerto Banusis ligi 2 miljonit krooni maksev Porsche Cayenne Turbo.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing