EPL: Internetiportaalist leiab autole kiiresti vajaliku varuosa

25. november 2004, 07:48

Septembris OÜ Flameko loodud internetiportaal www.varuosakeskus.ee pakub autoomanikele võimalust leida kiiresti oma sõidukile vajalikke varuosi.

OÜ Flameko juhatuse liige Raul Kirt märkis, et varuosakeskus.ee näol on tegu portaaliga, kuhu on koondatud sõidukite varuosade ja lisaseadmetega kauplevad firmad, samuti sõidukite remondi, hoolduse ja muu sellisega tegelevad ettevõtted. Autoomanikule pakub see võimalust sisestada online-päringuid ja teha otsinguid, et leida endale sobiva varuosa müüja, kirjutas Eesti Päevaleht.

Järgmise kuu algusest käivitub samal põhimõttel ka infotelefon. Kirti sõnul on nii telefonitsi kui ka interneti teel pärimine tasuta.

?Meie koostööpartnerite arv suureneb iga päevaga,? ütles Kirt. Hetkel koondab varuosakeskus.ee ettevõtteid, kes varuosi ja muid asjakohaseid teenuseid pakuvad, 40-50 jagu.

?Meie eesmärgiks on koondada kõik töökojad ja remondikohad ühte kohta,? selgitas Kirt. Praegu esitatakse varuosakeskuse internetiportaali kaudu päevas umbes 30-40 päringut.

Kuna Kirti teada lähiturgudel varuosakeskus.ee sarnast lahendust pole, on ettevõttel kavas pilk ka naaberturgudele suunata. Seetõttu on plaan Soomeski samasugune internetiportaal käivitada, tulevikus aga suunatakse pilgud ka Läti ja Leedu turule.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing