Plahvatuse korraldanud mehe isik on selgunud

25. november 2004, 14:30

Tänaöise naispolitseiniku surmaga lõppenud plahvatuse põhjustanud isik oli 1954. aastal sündinud kodakondsuseta Jevgeni, teatas Postimees Online.

Kella kolmveerand kolme paiku öösel sai Põhja PP juhtimiskeskus numbrile 110 väljakutse naiselt, kes väitis, et tema elu on ohus, kirjeldas Postimehele Põhja Ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Erle Rudi.

Väljakutse peale saadeti Õismäe teel asuva maja juurde politseipatrullid. Majas viibinud mehel õnnestus siiski põgeneda ning patrullid kaotasid temaga silmsideme, rääkis Rudi.

Mees jooksis Õismäe tee 23 maja kõrval seisnud politseisõiduki Ford Connecto juurde, kus juhi kõrvalistmel oli konstaabel Julija Gorbat?jova ja teised politseinikud.

Meesterahvas hüppas politseisõidukisse ning hetk hiljem toimus politseisõidukis plahvatus, mille tagajärjel hukkusid meesterahvas ja naispolitseinik.

Seni on kindlaks tehtud, et helistanud naisel ja plahvatuse korraldanud mehel on olnud nii isiklikke suhteid kui ka tööalaseid suhteid.

«Kindlasti võib ümber lükata terrorismi versiooni, mehe motiiviks võisid pigem olla isiklikud suhted naisega, näiteks armukadedus,» märkis Rudi.

Lõhkeaine selgitab ekspertiis, samuti uuritakse endiselt, kust lõhkeaine pärines.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing