Ülevaade tänastest ajalehtedest

30. november 2004, 08:26

Eesti Päevaleht:

Palgatõusuta jäämise hirmus perearstid ähvardavad haigekassaga lepingut mitte sõlmida. Kas ja kuidas see patsiente puudutab, ei osanud nad eile veel öelda.

Norras on tekkinud tüli autoremondifirma ja Eesti transpordifirma vahel, sest esimene nõuab raha kraavi sõitnud treileri väljatirimise eest, teine süüdistab aga norralasi autoärandamises.

1. märtsil tõstab Eesti Energia elektri hinda koduklientidele keskmiselt 14 protsenti. Korteriomanikud hakkavad elektri eest maksma senisest mõnikümmend krooni kuus rohkem, majaomanikud aga sadu kroone.

Esimese veoettevõttena Eesti Raudtee infrastruktuuri kasutamise õiguse saanud AS Spacecom süüdistab Eesti Raudteed selles, et viimane nädalavahetusel nende veosed jõuga üle võttis. Eesti Raudtee peab süüdistusi alusetuks.

Postimees:

Tänavuste põllumajandustoetuste saajate pingereas troonib esikohal Järvamaa osaühing Estonia, samas maakonnas tegutsevad veel neli toetuste esikümnesse kuuluvat ettevõtet.

Lume ja libeda tõttu tihti hilinevad või tulemata jäävad bussid pahandavad Tallinna lähistel elavaid inimesi, kes peavad tundide viisi külma käes seisma ning riskima tööle hiljaks jäämisega.

Elektrienergia hinnatõusu kärbe säästab eelkõige ettevõtteid ja väikese elektritarbimisega kodukliente, kuid ei muuda elektriga kütjate hüppeliselt suurenevaid soojakulusid.

Riigieelarvest puuduv perearstide ja õdede palgatõusuks lubatud 160 miljonit krooni pani perearstid ähvardama, et nad loobuvad koostööst haigekassaga ja seega ka patsientide tasuta ravimisest.

SL Õhtuleht:

Egiptuse kuurortlinnast Hurghadast naasnud reisiseltskond meenutab vastikusvärinaga hotelli, kus tubades siblisid sipelgad ja sisalikud, seintel vohas hallitus ja tualetis ei saanud vett tõmmata.

Pärnu Postimees:

Via Baltical Ikla ja Tallinna vahel pudelikaelaks jäänud Pärnut läbiva lõigu ümberehituse projekteerimiseks on käsil rahvusvaheline hankekonkurss.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing