Minister Tuiksoo kohtub volinikega nii fütosanitaaria kui ka suhkru laovarude teemal

01. detsember 2004, 11:54

Põllumajandusminister Tuiksoo kohtub detsembris Euroopa Liidu volinikega, et arutada nii fütosanitaaria kui ka suhkru laovarude teemasid.

Põllumajandusminister Ester Tuiksoo kohtub järgmisel nädalal volinik Markos Kyprianou`ga fütosanitaaria teemal ja enne jõule on planeeritud kohtumine ka põllumajandusvolinik Mariann Ficher Boel`iga, mille peateemaks on üleliigne suhkru laovaru.

Minister Tuiksoo ning tervise- ja tarbijakaitse volinik Markos Kyprianou kohtumine toimub nädala pärast, 8.detsembril Brüsselis. Samale päevale on planeeritud kohtumine ka kalandusvolinik Joe Borg`iga.

Volinik Kyprianou`ga arutatakse peale fütosanitaaria teema ka toidu märgistamise, loomsete jäätmete käitlemise ja dioksiini teemal. Kalandusvolinik Borg`iga räägib minister Tuiksoo Euroopa kalandusfondi loomisest.

Pärast kuuajalist läbirääkimiste perioodi on põhimõtteline kokkulepe kohtumiseks saadud ka põllumajandusvolinik Mariann Ficher Boel`i kabinetiga. Kohtumise peamine teema oleks üleliigne suhkru laovaru. Põllumajandusministri ja voliniku kohtumine peaks toimuma enne jõule, 20.detsembril.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing