MicroLink hakkas pakkuma Exchange Server 2003 baasil meilide ja grupitöö renditeenust

08. detsember 2004, 11:26

MicroLink pakub meilide ja grupitöö renditeenust, mis põhineb Microsoft Exchange Server 2003 tarkvaral, olles võimsaim omalaadne lahendus Eestis.

Teenus sisaldab Outlook 2003 kasutusõigust, kalendrit meeskondades ja kogu firmas nii eraldi kui ühiskasutuseks, meilidele, kalendrile ja kontaktidele ligipääsu mobiili abil või üle veebi, ühtset kontaktibaasi, viiruse- ja rämpspostikaitset. Teenusega käib kaasas ka 200 MB kettapinda ühe kasutaja meiliboksi kohta, 50 MB ühiskaustapinda iga meiliboksi kohta firma peale kokku ning MicroLinki tehniliste spetsialistide ja Helpdeski abi, teatas ettevõte.

Teenuse kasutamiseks pole vajalik VPN-turvakanali olemasolu, Exchange Server 2003 loob turvalise ühenduse üle Interneti ilma VPNi abita ise.

Renditeenus sobib eelkõige väiksematele ja keskmistele firmadele, kellele Exchange Server 2003 tarkvara ostmine muidu tuleks liiga kallis, renditeenus aga hoiab kulutused mõistlikes piirides. Näiteks 10 meiliboksiga renditeenus läheks firmadele maksma 2000 krooni kuus, sisaldades 200 megabaiti iga e-posti kohta ja 500 MB mahtu ühiskaustade jaoks.

'Olles Microsofti kuldpartner, plaanib MicroLink turule tuua uusi Microsofti platvormil põhinevaid vahendeid, millest üks ongi nüüd Exchange Server 2003 baasil renditeenus,' põhjendab uue toote turuletoomist MicroLinki süsteemihalduse äriliini juht Enn Saar. 'Teenus võimaldab ka väiksematel firmadel lubada endale võimsat grupitöö tarkvara.'

'Exchange Server 2003 suurim eelis on äärmiselt efektiivne infohaldus kõigi töötajate või valitud gruppide vahel,' ütles Microsofti Eesti esinduse juht Arne Kaasik. Tema sõnul seisneb ExchangeŽi mugavus töövahendina näiteks selles, et assistendid või teised töötajad saavad vaevata broneerida kohtumisi, nähes kõigi töötajate päevakavasid ja kalendreid, aga ka mobiilse tööviisiga inimesed saavad juurdepääsu oma postkastile, kalendrile ja aadressiraamatule läbi pihuarvutite või Smartphone"ide. 'Muuhulgas sobib renditeenus hästi ka ettevõtetele, kes soovivad tutvuda Exchange Serveri ja selle võimalustega,' lisas Kaasik.

MicroLink on Microsofti sertifitseeritud kuldpartner nii infrastruktuuri lahenduste kui ärilahenduste (Axapta) osas. Selle programmitaseme partneritel on võimalus luua Microsoftiga kõige lähedasem töösuhe näiteks osaledes ühistes arendusprojektides. Lisaks pakub MicroLink Microsoftil baseeruvat dokumendihalduse lahendust Doclogix.

Baltimaade juhtiva IT-teenuste ja lahenduste pakkuja MicroLinki eesmärk on pakkuda oma klientidele kõigi nende IT-operatsioonide halduse ja arenduse alaseid teenuseid. Tegevusaladeks on IT infrastruktuuritoodete müük, tarkvaraarendus, ärirakendused, IT-koolitus, andmeside ja võrguteenused, serverikeskused, süsteemihaldus, lõppkasutaja tugi ja kontorisisese arvutipargi hooldus. MicroLinki 2003/2004 majandusaasta konsolideeritud käive oli 819 miljonit ja puhaskasum 349 miljonit krooni, firmas töötab 535 inimest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing