Pärnu PM: Autokeskuse ärihoone valmib veebruaris

15. detsember 2004, 08:22

AS Gustaf ehitab Pärnus Tallinna maantee ja Ehitajate tee ristmiku juures ligi 2800ruutmeetrise kogupinnaga autokeskust, mis valmib veebruaris.

Hoone, mille aadress on Tallinna maantee 64c, paikneb autoregistrikeskuse uue maja lähedal.

Autokeskuse tellijad ja omanikud on Salome Pärnu AS ja OÜ Rehviekspert. Hoone läheb maksma üle 20 miljoni krooni, kirjutab Pärnu Postimees.

Salome Pärnu ASi juhataja Peeter Ilves ütles, et uues autokeskuses hakkab tegutsema kolm suuremat firmat. Kõigepealt Salome ise, keda pärnakad tunnevad Automaailma kaubamärgi järgi. Võrreldes senise asukohaga Riia maantee ääres, suurenevad Automaailma ruumid märgatavalt. Uues hoones on neile kavandatud 300ruutmeetrine müügisaal, kus pakutakse paljude automarkide varuosi, akusid, rehve ja kõikvõimalikke tarvikuid.

Uues asukohas saab laiendada hiljuti alustatud ATVde ja CPI-rollerite ja neile vajaliku sõiduvarustuse müüki, selgitas Ilves.

Kõige suurema, 800-900ruutmeetrise pinna võtab autokeskuses enese alla Rehviekspert, rehvide ning velgede jae- ja hulgimüügifirma. Ettevõte tegeleb nii sõidu- kui veoautode rehvidega ning selle teeninduspoolel jätkub Pärnus uudsena ruumi veokite rehvide vahetuseks katuse all.

Kolmanda suure firmana hakkab autokeskuses rentnikuna tegutsema United Motors, mis esindab Eestis BMW Gruppi.

United Motorsi Pärnu filiaali juhataja Andrus Soosalu ütles, et ehkki BMWde omanikke on Pärnus juba palju, puudus meil siiani selle firma autode kohalik esindus ja teenindus.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing