Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Äriregister ähvardab Kommest Auto juhiga seotud Corporenti kustutamisega

Kristina Traks 16. detsember 2004, 00:00

Corporendi netovara on pärast mitut järjestikust kahjumiaastat kahanenud allapoole nõutavat taset.

ASi Corporent juht Aivar Täll kinnitas, et netovara vähesusega probleemid on tänaseks lahendatud.

?Kuna AS Corporent on käesoleval aastal töötanud edukalt, siis sisuliselt on 2004. aasta kasumi arvel netovara viidud vastavusse seadusega esitatud nõuetega,? ütles Täll.

Tema sõnul rendib Corporent tänase päeva seisuga 440 autot. Kui palju nendest autodest on renditud Kommest Autole, ei saa Täll vastavalt kliendilepingutele avalikustada, kuid sõnas, et ükski klient ei ületa 5 protsenti kogu autode arvust.

Eestis Hertz-Lease?i kaubamärgi all autorenditeenust pakkuv ASi Corporent üks omanikke oli Krediidiinfo andmeil kuni tänavuseni suveni Kommest Auto tegevjuht Toomas Rüütmann, varem oli Corporent Rüütmanniga seotud ka läbi viimase firma TR-Majad. Teiste automarkide hulgas ka Peugeot?sid rentiv Corporent pakkus lisaks paljudele teistele tuntud firmadele autorenditeenuseid ka Kommest Autole endale.

Koostöö Kommest Auto ja Corporendi vahel algas 2001. aastal ja selle tingis asjaolu, et Hertz-Lease on Peugeot kontserni rahvusvaheline partner.

ASi Kommest Auto juhatuse esimehe Toomas Rüütmanni sõnul müüs ta oma osaluse ASis Corporent juba möödunud aasta 10. novembril.

?Aastaid tagasi nägime tõesti ette kliendi toimingute lihtsustamiseks täisteenusena koostööd liisingufirmadega, täna on suund muutunud ja ettevõte müüdud,? lausus Rüütmann. ?Rendifirmade kvaliteet on tõusnud ja usaldus kasvanud.?

Samuti on täiesti alusetu kõnelda Corporendi soosimisest ? 30. novembri seisuga rentis Kommest kokku 26 sõidukit, millest kümme kuulub Hansa Liisingule, kaheksa Nordea Liisingule, kuus Corporentile ja kaks Ühisliisingule, lisas Rüütmann.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:58
Otsi:

Ava täpsem otsing