EPL: Loozhiomanikud taunivad suurhalli plaani

16. detsember 2004, 08:05

Eile kogunesid Merko Ehituses Saku hallis loozhi omavad ettevõtted, et kujundada ühine seisukoht suurhalli juhatuse ettepanekule kõik aktsiad tühistada.

Loozhiomanikud otsustasid suurhalli ettepanekut sellisel kujul mitte toetada, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Täna (eile ? toim) tulid kokku murelikud Saku suurhalli loozhiomanikud, keda tahetakse jätta ilma nende tehtud investeeringust,? ütles Merko Grupi juhatuse liige Alar Lagus.

Tema sõnul oli halli väikeaktsionäride eesmärgiks kujundada ühine nägemus, et Rocca al Mare suurhall soovib tühistada tekkinud võlgade katteks kõik praegused aktsiad, et seejärel sama kogus aktsiaid välja lasta.

?Loozhiomanike ühine nägemus peegeldub Rocca al Mare suurhalli aktsionäride üldkoosolekul ning selle sisu on, et sellisel kujul pole enamikule loozhiomanikest tehtud ettepanekud vastuvõetavad,? ütles Lagus.

Laguse andmetel on suurhalli loozhiomanikke kokku 34. ?Selliseid, kelle seisukohti meil veel pole, on viis.?

Nii ütles ka näiteks Saku Õlletehase ASi juhatuse esimees Cardo Remmel eile, et ettevõte pole nõus väikeaktsionäri ehk loozhiomanikuna aktsionäridele tehtud ettepanekuga aktsiate tühistamiseks.

Ka märkis Lagus, et loozhiomanike koosolekul arutati võimalikke teisi lahendusi. ?Neid pole ma valmis veel kommenteerima.?

ASi Rocca al Mare Suurhall nõukogu esimees Aivar Riisalu sõnul teda loozhiomanike nõupidamisele ei kutsutud.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing