Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Bravocom allkirjastas numbriliikuvuse lepingu

20. detsember 2004, 14:16

Täna allkirjastas Bravocom esimese teenusoperaatorina lepingu Abobase Systemsiga marsruutimise ühtse andmebaasi teenuste kasutamiseks.

See on vajalik mobiilinumbrite liikuvuse rakendamiseks, teatas ettevõte pressiteates.

Bravocomi juhatuse esimees Peep Põldsammi sõnul tuleb tunnustada nii Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Sideametit, numbriliikuvuse tehnilise lahenduse väljatöötajat Abobase Systems?i kui ka mobiilioperaatoreid, kes on numbriliikuvuse rakendamiseks ära teinud suure töö. ?Näeme numbrivabaduse rakendumisel väga suurt tähtsust mobiilituru liberaliseerimisel ja tarbijate õiguste tagamisel,? kommenteeris Põldsamm.

Bravocom on alustanud numbriliikuvuse rakendumisega seonduvaid tehnilisi teste juba detsembri algusest, et tagada aasta lõpuks täielik valmisolek. ?Kuna numbriliikuvuse õigeaegseks rakendumiseks on vajalik kõigi osapoolte ühtne valmisolek, loodame et 1. jaanuariks saavad tehniliste testidega valmis ka kõik teised operaatorid,? lisas Põldsamm.

Abobase Systemsi poolt hallatav marsruutimise ühtne andmebaas korraldab numbriliikuvust ja operaatorite vahelist numbri liikuvusega seotud teabe vahetust.

Bravocom on käesoleva aasta novembris turule tulnud Eesti esimene teenusoperaator, mis põhineb 100-protsendiliselt kohalikul kapitalil. Ettevõte pakub nii lepingulisi kui kõnekaarditeenuseid eraisikutele kaubamärgi all Rahvamobiil Zorro.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing