Jaotusvõrk tunnistati kahe olulise standardi nõuetele vastavaks

28. detsember 2004, 10:22

Audiitorid hindasid Jaotusvõrgu juhtimissüsteemi ülesehitust ja rakendust vastavaks kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardite nõuetele.

Novembris toimunud sertifitseerimisauditi tulemusel hindasid audiitorid Jaotusvõrgu (JV) integreeritud juhtimissüsteemi ülesehitust ja rakendatust vastavaks kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardite nõuetele (ISO 9001, ISO 14001). Vahetult jõulude eel, 22.detsembril, andis BVQi Tallinna kontori esindaja üle Jaotusvõrgu ja selle piirkondade esindajatele mõlema standardi sertifikaadid, teatas ettevõte.

?Sertifikaadi saamine näitab selgelt JVs toimivaid väärtusi ? tugev raport JV tegevuse kohta kinnitab, et peame oluliseks kliendi rahulolu, keskkonda, efektiivseid protseduure ja tulemuslikke töötajaid. Mõistagi aitab sertifikaat tagada, et liiguksime tänaselt tasemelt üha edasi,? ütles JVjuhtaja Margus Uudam.

Kuigi loomulikult monopolilt standardite nõuetele vastamist ei nõuta, on Jaotusvõrk võtnud endale kohustuse anda oma panus keskkonna säästmisele, parendada töökorraldust ja tõsta klientide rahulolu. Selleks on pingutanud organisatsiooni kõik töötajad. Auditeerimisraportis moodustasid positiivsed tähelepanekud veerandi kirjapandust. Näiteks piirkondade külastustes toodi esile töötajate positiivset suhtumist, töötajate aktiivsust, huvi juhtimissüsteemi täiustamise ja aktiivse rakendamise vastu. Rõhutati selgelt määratletud tegevusmõõdikuid ning nende jälgimise osatähtsust igapäevases töös. Eraldi märgiti Tartu piirkonnas positiivsena tellija tugevat kontrolli töövõtjate üle.

Jaotusvõrgu jaoks on oluline saavutatud taset hoida. Iga poole aasta tagant läbiviidav korraline välisauditeerimine aitab sellele kindlasti kaasa, samas sunnib jätkuvalt pingutama. Oluline osa on koostööl kontserni teiste ettevõtete ja partneritega.

Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni ettevõte, mille põhitegevusalaks on elektrivõrgu teenuse toomine klientideni. Tulenevalt Elektrituru seadusest tegutseb Jaotusvõrk alates 1. juulist 2004 iseseisva äriühinguna.
Ettevõttes töötab ligi tuhat inimest ja selle netokäive oli eelmisel majandusaastal ligi kaks miljardit krooni . Jaotusvõrk varustab elektriga ligi 23 000 äri- ja rohkem kui 476 000 koduklienti. Ettevõtte hallatav kesk- ja madalpinge elektrivõrk koosneb ligi 18 000 alajaamast ning ligi 65 000 kilomeetrist elektriliinidest.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing