Talleggi juhatuse esimeheks sai Teet Soorm

Gert D. Hankewitz 02. jaanuar 2006, 11:18

Alates tänasest on ASi Tallegg juhatuse esimees Teet Soorm ning senine juhatuse esimees Olle Horm jätkab ASi Rakvere Lihakombinaat juhatuse esimehena.

?Talleggi jaoks oli möödunud aasta raske, mille põhjuseks oli kevadine salmonelloosipuhang ettevõttes ? probleemi lahendamiseks on palju ära tehtud, kuid veel väga palju on teha,? rääkis HK Ruokatalo Baltic Groupi president Olli Antniemi. ?Tallegg vajab probleemidest lõplikuks ülesaamiseks lisaressurssi. Pikas perspektiivis tahame Talleggis juurutada samad standardid, millest lähtub meie emafirma HK Ruokatalo Soomes.?

Tallegg senine juhatuse esimees Olle Horm ütles, et kujunenud olukorras osutus kahe ettevõtte üheaegne juhtimine keerukaks. ?Rakvere Lihakombinaadi tulemused on olnud küll väga head, kuid tihenev konkurents nõuab suuremat pühendumist,? sõnas Olle Horm. ?Rakvere Lihakombinaadi lähiaja prioriteediks on eksportturgude positsioonide kindlustamine ja parandamine.?

Firma uus juhatuse esimees Teet Soorm märkis, et üheks kõige olulisemaks ülesandeks on Talleggi lähema 3?5 aasta tegevusstrateegia loomine ja mööda seda õiges suunas liikumine. ?Tallegg vajab HK grupis hetkel kõrgendatud tähelepanu,? ütles Teet Soorm. ?Samas oleme veendunud, et linnuliha populaarsus pigem kasvab tänu tervislikkusele nii Eestis kui ka meie peamistel eksportturgudel.?

Teet Soorm oli seni ASi Ekseko juhatuse esimees ning ühtlasi Talleggi juhatuse liige ja põllumajandusdivisjoni direktor.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing