Ülevaade tänastest ajalehtedest

03. jaanuar 2006, 08:45

Eesti Päevaleht:

Ajal, mil Eesti majanduskasv on jõudnud võimsa kümne protsendini, pole valitsus aasta jooksul soostunud andma töötajatele lisapuhkepäevi.

Tallink Grupp analüüsib võimalusi viia oma 11 laeva Eesti lipu alt Läti lipu alla, et maksta vähem makse ning hoida sellega kulusid kokku.

Siseministeerium pole nõus kooskõlastama uut mõõteseadust, kuna selles on nõue, mille kohaselt peavad kõik kiirust mõõtvad politseinikud läbima mõõtealase koolituse ja politseiamet peab saama Eesti akrediteerimiskeskuse tunnustuse.

Postimees:

Jätkuv majandusbuum kiire palgakasvu, väheneva tööpuuduse ja stabiilsete hindadega ? nii prognoosivad alanud aasta majandusnäitajaid Postimehe küsitletud analüütikud.

Konjunktuuriinstituudi direktori Marje Josingu sõnul tõusevad hinnad alanud aastal keskmiselt kuni neli protsenti, aga et palgakasv on samal ajal märksa kiirem, siis peaks inimeste elujärg seeläbi ka pisut paranema.

Kultuuriminister Raivo Palmaru hinnangul ei võimalda riigi ja AS Uus Sakala vahel sõlmitud hoonestusõiguse seadmise leping Tallinna kesklinnas asuvat Sakala keskust lammutada.

Sakala:

Lepingu jämedale rikkumisele viidates ei pikendanud Viljandi Maavalitsus aktsiaseltsiga Taisto Bussid lepingut ja praegu sõidutab maakonnas inimesi kaks firmat.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing