Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. jaanuar 2006, 08:47

Eesti Päevaleht:

Eesti Raudtee suuromaniku Baltic Rail Service?i (BRS) omanikeringi kuuluv ärimees Jüri Käo näeb majandusminister Edgar Savisaare käitumises sissisõja taktikat. Majandusministeerium soovib kajastada Euroopa Liidu Phare programmist Eesti Raudteele eraldatud vahendeid riigipoolse rahalise sissemaksena firma aktsiakapitali.

Ettevõtjad kiidavad riigi poolt loodava arengufondi idee üldjoontes heaks, ent hoiatavad selle juhtimise politiseerumise eest.

Bulgaaria on ametlikult tagasi lükanud Gazpromi nõudmise muuta maagaasi tarnelepingut, kuna see kehtib aastani 2010 ning Sofia ei näe põhjust selle muutmiseks.

Postimees:

Interneti mängukeskkondi arendav firma Playtech Estonia pakub aktsiaoptsioone kõigile oma rohkem kui 200 töötajale, mis võib firma Londoni börsile minnes nii mõnestki teha kroonimiljonäri.

Kui pärast prantslaste ja hollandlaste mullust ei-sõna Euroopa põhiseaduse lepingu rahvahääletusel tundus see vajuvat ajaloo prügikasti, siis nüüd soovivad mitmed Euroopa valitsusjuhid leppele uut elu sisse puhuda.

Eesti Geenivaramu tulevikustsenaariume kavandavate poliitikute seas on pinnale jäämas idee teha varamust Tartu Ülikooli alla kuuluv teadusasutus.

Tartu Postimees:

Wilde Irish Pub kuulub iirlase Liam Alleni asemel ameeriklasele Robert Dunbarile, väiksema osaluse firmas haukas rumeenia päritolu kokk Nicolae Lontras.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing