Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Aasta alguse reid muusikapoodidesse

Lennart Beat 13. jaanuar 2006, 00:00

Läinud aasta pole veel piisavalt jahtunud ning aastavahetusele eelnenud muusikatulva tõttu jäid leheruumi puudusel mõned kindlalt head ostud soovitamata. Alanud aasta tähtteosed on ilmumata ja nüüd lühidalt parimast, mida reid erinevates muusikapoodides tuvastas.

The Darknessi teisest albumist olen juba kirjutanud, aga pidev kuulamine on kolme tärni asemel tugeva nelja välja teeninud.

Madonna viimane on nüüdsest saadaval ka eriväljaandena ja peale lisaloo teeb karbi atraktiivseks mahukas pildiraamat ja Madonna "päevik". Kõik, mida peate teadma Dire Straitsist/Mark Knopflerist on olemas kogumikul "Private Investigations".

Vaadake, et ikka duubelversiooni leiate!

Stabiilset kvaliteeti pakub ka hip-hopi ja souli kuninganna Mary J. Blige'i värske "Breakthrough". Samad sõnad A-Ha "Analogue'i" kohta ja üldse oleks tagumine aeg neid tõsisemalt võtma hakata.

INXS on tagasi!

Uueks lauljaks tõsielusarjas valitud J. D. Fortune, kes on tõesti ametit väärt.

Eurythmicsi kahe uue looga "Ultimate Collection" pole midagi mahuka "Boxed"-nimelise tootega võrreldes. Sisaldab vägagi parandatud heliga 8 stuudioalbumit pluss lisalood!

Kraftwerki tuur on lõpuks DVD kujul avaldatud ja "Minimum Maximum" asendaks kõiki grupi plaate, mida teil kunagi olnud pole.

U2 ei jõua ringreisiga niipea siia, kuid koduse ülielamuse toob kätte "Vertigo - Live From Chicago".

Järgmisel nädalal uuemad uudised.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:36
Otsi:

Ava täpsem otsing