Ülevaade tänastest ajalehtedest

23. jaanuar 2006, 08:27

Eesti Päevaleht:

Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare kinnitusel on Arnold Rüütlil endiselt ülihea väljavaade võita sügisesed presidendivalimised. Ühtlasi annab Savisaar mõista, et ka temast endast võib saada riigipeakandidaat.

Reedel tutvustas Infortari juhatuse esimees Ain Hanschmidt Tallink City projekti. Ent ta unustas linnapea Jüri Ratasele rääkimata oma linnahalliga seotud ideest.

Eesti Päevalehe andmeil on majandusministeeriumis moodustatud komisjon põhimõtteliselt otsustanud, et riigil on sobiva hinna korral mõistlik osta Baltic Rail Service?ilt (BRS) tagasi 66 protsenti Eesti Raudteest.

Nädalavahetusel lõpetas Eesti Gaas oma klientidele seatud tarnepiirangud.

Postimees:

Kuna haiguslehtedele kulub sel aastal juba ligi miljard krooni, siis tahab sotsiaalministeerium, et kolmandiku sellest maksaks kinni tööandja, kes saab ühtlasi seadusliku õiguse kontrollida, kas töötaja ikka on haige.

USAst töövisiidilt naasnud presidendipaar Arnold ja Ingrid Rüütel kinnitasid eile, et riigisaladust sisaldavad dokumendid ei sattunud Kadrioru lossis noortepidudel osalenute kätte.

Madal õhutemperatuur ja tugev jäine tuul võivad aednike sõnul hävitada nii marjapuud kui ka maasikad ja vaarikad, seda eelkõige Lääne- ja Põhja-Eestis, kus ei ole lund.

Neljapäeval ühendati pealinna ristmike jälgimissüsteemi kaks viimast valvekaamerat, pärast katseperioodi lõppu saab liikluses toimuv kõigile reaalajas nähtavaks linna kodulehel.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing