PRIA ootab maaparandussüsteemi hooldajaid toetust taotlema

30. jaanuar 2006, 15:17

Kolmapäevast, 1. veebruarist kuni 15. veebruarini kestab PRIA piirkondlikes büroodes maaparandussüsteemi hooldustoetuse taotluste vastuvõtt.

Seda toetust saavad põllumajandustootjad ja mittetulundusühingud, kelle põhikirjaliseks eesmärgiks on maaparandushoid.

Toetatakse maatulundusmaale või põllumajandussaaduste tootmiseks kasutatavale eluasemekohtade maale rajatud maaparandussüsteemi hooldustöid (veejuhtmete, drenaažisuudmete, truupide, drenaažikaevude ja poldrite hooldamist ning kopratammide likvideerimist).

Toetuse saamiseks tuleb taotlejal esitada PRIA piirkondlikusse büroosse taotlus ja maaparandusbüroo poolt kinnitatud hooldustööde aastakava. PRIA vaatab taotlused läbi 16. märtsiks.

Pärast hooldustööde lõpetamist peab taotleja 3 päeva jooksul teatama sellest piirkondlikule maaparandusbüroole ning 5 päeva jooksul esitama PRIA-le vormikohase kinnituse hooldustööde tegemise kohta.

Kinnituste esitamise viimaseks päevaks on 16. oktoober. Maaparandussüsteemi hooldustoetus makstakse välja 35 tööpäeva jooksul pärast nõuetekohase kinnituse PRIA-le esitamist. Toetust ei maksta, kui mõni aastakavas näidatud töödest on tegemata, ei ole tehtud nõuetekohaselt või ei ole tehtud vähemalt aastakavas ja taotluses näidatud mahus.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing